• +908502278643
  • 08502278643

ABD Gayrimenkul & Yatırım

Amerika Birleşik Devletleri şeffaf hukuk sistemi, düşük vergiler, olağanüstü altyapı ve dünyanın en kazançlı tüketici pazarına erişim sunmasıyla yabancı yatırımcılar için olağanüstü bir lokasyondur. Genel olarak yatırımcılar oldukça az ve önemsiz sınırlamalar dışında ABD ile vatandaşlık veya oturum bağları olmasa dahi serbestçe yatırımlarda bulunabilir, Amerikan ekonomik hayatının getirilerinden faydalanabilirler.

 

Diğer yatırım enstrümanlarının yanında son dönemde ticari ve özel kullanıma yönelik gayrimenkul yatırımı getirisi oldukça yüksek bir yatırım aracı olarak kabul görmektedir.

 

Amerikan ekonomisinin son dönemdeki büyümesi, iç pazardaki hareketlilik , nüfus ve istihdamın dolayısıyla talebin artışına karşın arzın yetersiz kalması gayrimenkul fiyatlarını hergeçen gün yükseltmektedir. Gayrimenkul satış ve kiralama fiyatlarındaki yıllık artış oranı yatırımın karlılığını açıkça göstermektedir.

 

 

Değer artış ve kira getiri oranı sürekli yükselen mülk satın almak için genellikle üç parametreye dikkat edilmelidir; İstihdam artışı, nüfus artışı ve uygun fiyata alınabilirlik. Bu faktörlerin üçüne de sahip bir pazar bulduğunuzda, muhtemelen iyi yatırım fırsatları bulabilirsiniz. ABD gayrimenkul pazarına baktığımız zaman bu şartları 2020 yılı rayiçlerine göre sağlayan ilk sıralardaki şehirleri şu şekilde sıralayabiliriz; 

 

Orlando - Florida ; Sürekli sıcak iklimi, ünlü plajları, dünyaca ünlü eğlence parkları ile doğal bir cennet olmasının yanısıra vergi ve sigorta oranlarının düşüklüğü en değerli yatırım bölgesi olmasını sağlamaktadır.

Tampa - Florida ; İş ve istihdam oranının en yüksek oranda attığı şehir olmasından dolayı oldukça popüler bir şehirdir.

Miami - Florida ; Muhteşem doğasıyla özellikle Avrupalı yatırımcılar açısından cazibe merkezi olmaya devam etmektedir.

Dallas - Texas ; Tarihsel olarak benzin ve pamuk ticaretinin merkezi olan Dallas uygun yaşam koşulları ve iş dostu ortamıyla birçok Amerikan şirketinin yeni lokasyonu olmaktadır ve şehir popüler hale gelmektedir.

Houston - Texas ;  Amerikan ortalamasının üstünde değer artış hızı, sürekli büyüyen istihdam, nüfus artış hızı ve uygun değerde gayrıimenkul bulma imkanı bu şehri popüler hale getirmektedir.

 

Bu saydığımız şehirler dışında da birçok eyalette gayrimenkul fırsatları bulunmaktadır. 

 

ILBA olarak çözüm ortaklarımız ile birlikte sizlere konut, otel, dinlenme tesisi gibi  değişik yatırım alternatifleri sunuyor, finansman ihtiyaçlarınız için kredi kurumlarıyla irtibatınızı sağlıyoruz. Ayrıca sizlerin belirlemiş olduğunuz gayrimenkullere ilişkin değerleme uzmanlarımızla rayiç bedel çalışması yapıyor ve gayrimenkul alım satımına ilişkin tüm yasal süreçleri yönetiyoruz.

 

Gayrimenkul yatırımlarınıza ilişkin talepleriniz, bizim önerilerimiz ve hukuki destek için lütfen irtibata geçiniz...

 

 

ABD Gayrimenkul & Yatırım

ILBA CONSULTING

ILBA CONSULTING

Online : 1
Bugün Tekil : 29
Bugün Çoğul : 44
Dün Tekil : 26
Dün Çoğul : 36
Toplam Tekil : 25634
Toplam Çoğul : 54837